HOCKEYORA
RussiaKHL

Dynamo MoscowEnnusteet, otteluohjelma ja tulokset

Western Conference9.Saldo7–10–4

Dynamo Moscow: sijalla 9. sarjataulukossa (KHL), 18 pistettä 21 ottelusta (voitot, tappiot varsinaisella peliajalla ja jatkoaikatappiot 7–10–4). Viimeisestä 5 ottelusta voittoja on tullut 1. Edellinen ottelu: 1–2 vastustajana Lokomotiv Yaroslavl (23.10.). Seuraava ottelu: vastustajana Avangard Omsk (26.10.); mallimme voittotodennäköisyys joukkueelle Dynamo Moscow on 52 %.

Sijoitus

KHL · Western Conference

#JoukkueOVHJH+/-PVire
9Dynamo Moscow217104−1618

KHL · Tarasov Division

#JoukkueOVHJH+/-PVire
6Dynamo Moscow217104−1618

Tulevat ottelut

Pelaajat ja kauden tilastot

PelaajaOPMSRMYVMAVMVM
D. Pylenkov11154114001
D. Sikura12111106100
N. Merkley12116510200
J. Weal810286200
M. Letunov89726500
B. Shafigullin58174001
P. Shen985312001
A. Shvets-Rogovoy751415100
I. Ozhiganov75146000
I. Martynov941310000
Y. Rimashevsky34310100
M. Melikov53128000
N. Korostelev53127100
A. Sergeyev42029000
L. Profaca42026000
M. Patalakha32117000
M. Sharakanov42114000
A. Blazhiyevsky41016000
A. Bondar21104000
A. Nikonov610114000
N. Tertyshny11100000
S. Zborovsky711012001
Y. Ryabykin11010000
N. Novikov30006000
V. Podyapolsky20004000

Kauden tilastot tietokantamme 21 ottelun pöytäkirjoista: maalit, syötöt ja rangaistukset sellaisina kuin ne kirjattiin.

Kuvien tekijät (1)

Viimeisimmät tulokset