HOCKEYORA
RussiaKHL

Nizhny NovgorodTypy, terminarz i wyniki

Western Conference6.Bilans11–5–1

Nizhny Novgorod: miejsce 6. w tabeli (KHL), 23 pkt w 17 meczach (bilans 11–5–1: zwycięstwa, porażki w regulaminowym czasie, porażki po dogrywce). Zwycięstwa w ostatnich 5 meczach: 2. Ostatni mecz: 1:2, rywal: Dinamo Minsk (24 paź). Następny mecz: rywal SKA St. Petersburg (27 paź); nasz model daje drużynie Nizhny Novgorod 53% szans na zwycięstwo.

Miejsce w tabeli

KHL · Western Conference

#DrużynaMZPPD+/−PKTForma
6Nizhny Novgorod171151+1423
  • Play-offy
  • Forma: pięć ostatnich meczów, od najnowszego

KHL · Bobrov Division

#DrużynaMZPPD+/−PKTForma
2Nizhny Novgorod171151+1423
  • Play-offy
  • Forma: pięć ostatnich meczów, od najnowszego

Najbliższe mecze

Skład i dorobek w sezonie

ZawodnikMPGAMKPPGSHGGWG
V. Tkachyov1014592101
D. Seroukh1013942501
Y. Vinogradov1111388001
M. Vorobyov693610010
S. Goncharuk79542100
P. Kraskovsky98264001
I. Geraskin97166000
A. Sizov76336000
B. Konyushkov66242200
B. Nardella55140000
M. Polyakov55232000
M. Vecchione541311000
N. Kamalov64136100
A. Garayev43304001
D. Zhuravlyov43214001
S. Brickey930312000
V. Firstov33034000
V. Fyodorov33210001
A. Belevich22020000
S. Skvortsov22110001
Y. Dyblenko32026000
N. Shavin31014000
A. Yakovlev10002000
D. Shugayev10002000
G. Pugachyov10002000

Dorobek w sezonie na podstawie protokołów meczowych w naszych danych (liczba meczów: 18): gole, asysty i kary tak, jak zostały zapisane.

Ostatnie wyniki