HOCKEYORA
FinlandLiiga

KooKooTypy, terminarz i wyniki

Liiga17.Bilans2–12–2

Miejsce w tabeli

Champions Hockey League

#DrużynaMZPPD+/−PKTForma
10KooKoo6321+110
  • Play-offy
  • Forma: pięć ostatnich meczów, od najnowszego

Liiga

#DrużynaMZPPD+/−PKTForma
17KooKoo162122−307
  • Spadek
  • Forma: pięć ostatnich meczów, od najnowszego

Najbliższe mecze

Skład i dorobek w sezonie

ZawodnikMPGAMKPPGSHGGWG
V. Miettinen1213768110
O. Jaakola1112576000
M. Siikonen11114712100
V. Meskanen710372000
A. Holmstrom99186000
A. Pelli99368001
K. Nousiainen119278101
M. Davidsson78444112
O. Luoto78350000
M. Makela86246000
R. Rooba86428110
R. Tossavainen66422000
S. Valkeejarvi46244000
N. Nykyri85149000
V. Gallo853210100
A. Grondahl642210000
S. Sulku44224000
V. Puhakka741316000
A. Makinen43122000
J. Riekkinen53124000
A. Pakaslahti32022000
J. Parssinen52028000
M. Belohlav11010000
J. Berger10002000

Dorobek w sezonie na podstawie protokołów meczowych w naszych danych (liczba meczów: 22): gole, asysty i kary tak, jak zostały zapisane.

Ostatnie wyniki