HOCKEYORA
Czech RepublicCzech Extraliga

PardubiceEnnusteet, otteluohjelma ja tulokset

Czech Extraliga2.Saldo10–2–0

Pardubice: sijalla 2. sarjataulukossa (Extraliga (Tšekki)), 29 pistettä 12 ottelusta (voitot, tappiot varsinaisella peliajalla ja jatkoaikatappiot 10–2–0). Viimeisestä 5 ottelusta voittoja on tullut 4. Edellinen ottelu: 3–4 vastustajana Kladno (23.10.). Seuraava ottelu: vastustajana Hradec Králové (25.10.); mallimme voittotodennäköisyys joukkueelle Pardubice on 55 %.

Sijoitus

Champions Hockey League

#JoukkueOVHJH+/-PVire
3Pardubice6510+1314
  • Pudotuspelit
  • Vire: viisi viimeisintä, uusin ensin

Czech Extraliga

#JoukkueOVHJH+/-PVire
2Pardubice121020+1929
  • Pudotuspelit
  • Vire: viisi viimeisintä, uusin ensin

Tulevat ottelut

Pelaajat ja kauden tilastot

PelaajaOPMSRMYVMAVMVM
D. Tomasek162171416200
R. Cervenka11215164101
L. Sedlak12177108102
M. Stransky1317980502
J. Smejkal16168817401
J. Kondelik9131032202
T. Nosek1213580201
J. Kostalek1012488201
J. Mandat13125710113
M. Tourigny11102812101
P. Ceresnak109186100
M. Kelemen66332000
D. Gazda65234000
O. Miklis55144000
V. Sobotka45322200
P. Poulicek53126000
T. Dvorak53216001
T. Vondracek43036000
J. Ludvig32027000
J. Scotka11010000
M. Valek11010000
O. Yevtiekhov21012000
P. Hauser11010000
R. Kaplan11010000
R. Will11010000
T. Vapenik11100000
V. Macek11010000
H. Fejes20004000
J. Stransky10002000

Kauden tilastot tietokantamme 19 ottelun pöytäkirjoista: maalit, syötöt ja rangaistukset sellaisina kuin ne kirjattiin.

Kuvien tekijät (9)

D. Tomasek: Sandro Halank , Wikimedia Commons, CC BY-SA 4.0; R. Cervenka: Sandro Halank, Wikimedia Commons, CC BY-SA 4.0; L. Sedlak: TheAHL, CC BY 2.0; T. Nosek: TheAHL, CC BY 2.0; J. Mandat: Sandro Halank, Wikimedia Commons, CC BY-SA 4.0; P. Ceresnak: Sandro Halank , Wikimedia Commons, CC BY-SA 4.0; P. Poulicek: Sandro Halank, Wikimedia Commons, CC BY-SA 4.0; T. Dvorak: Sandro Halank, Wikimedia Commons, CC BY-SA 4.0; T. Vondracek: OISV, CC BY-SA 4.0 · Wikimedia Commons

Viimeisimmät tulokset