HOCKEYORA
GermanyDEL

Red Bull MünchenTypy, terminarz i wyniki

DEL5.Bilans6–3–1

Red Bull München: miejsce 5. w tabeli (DEL (Niemcy)), 18 pkt w 10 meczach (bilans 6–3–1: zwycięstwa, porażki w regulaminowym czasie, porażki po dogrywce). Zwycięstwa w ostatnich 5 meczach: 3. Ostatni mecz: 2:6, rywal: Nürnberg Ice Tigers (18 paź). Następny mecz: rywal Iserlohn Roosters (23 paź); nasz model daje drużynie Red Bull München 75% szans na zwycięstwo.

Miejsce w tabeli

DEL

#DrużynaMZPPD+/−PKTForma
5Red Bull München10631−218
  • Play-offy
  • Forma: pięć ostatnich meczów, od najnowszego

Najbliższe mecze

Skład i dorobek w sezonie

ZawodnikMPGAMKPPGSHGGWG
T. Hirose811290000
L. Thaler783512201
R. Murphy48260100
P. Hager773411200
T. Rieder67432101
Y. Ehliz57252001
M. Eisenschmid56154010
D. Kahun35500101
J. McKenna752313100
B. Ferguson23120000
E. Hede32202100
L. Klok620210000
M. Daubner32022000
M. Warnecke22110000
V. Pokka42026000
M. Niederberger21012000
T. Carrick51108101
V. Oswald11100000
C. DeSousa10002000
L. Becker20004000
M. Kastner600016000

Dorobek w sezonie na podstawie protokołów meczowych w naszych danych (liczba meczów: 10): gole, asysty i kary tak, jak zostały zapisane.

Ostatnie wyniki