HOCKEYORA
Czech RepublicCzech Extraliga

TřinecEnnusteet, otteluohjelma ja tulokset

Czech Extraliga1.Saldo11–1–1

Třinec: sijalla 1. sarjataulukossa (Extraliga (Tšekki)), 34 pistettä 13 ottelusta (voitot, tappiot varsinaisella peliajalla ja jatkoaikatappiot 11–1–1). Viimeisestä 5 ottelusta voittoja on tullut 3. Edellinen ottelu: 2–6 vastustajana České Budějovice (23.10.). Seuraava ottelu: vastustajana Karlovy Vary (25.10.); mallimme voittotodennäköisyys joukkueelle Třinec on 66 %.

Sijoitus

Czech Extraliga

#JoukkueOVHJH+/-PVire
1Třinec131111+2634
  • Pudotuspelit
  • Vire: viisi viimeisintä, uusin ensin

Tulevat ottelut

Pelaajat ja kauden tilastot

PelaajaOPMSRMYVMAVMVM
M. Ruzicka10154110001
L. Hudacek7144106102
D. Vozenilek11117416302
M. Dano711476101
M. Kubiesa911564300
O. Kovarcik610552211
A. Nestrasil993610200
F. Pyrochta58532100
J. Galvas78262002
M. Roman78350001
D. Kurovsky67344010
P. Chlan56060000
M. Kovarcik55146100
P. Koch1150528000
D. Musil64318001
M. Marincin54224000
M. Adamek23212010
D. Aubrecht12020000
M. Lazovsky22022000
O. Flynn22202000
P. Hrehorcak21102010

Kauden tilastot tietokantamme 13 ottelun pöytäkirjoista: maalit, syötöt ja rangaistukset sellaisina kuin ne kirjattiin.

Kuvien tekijät (12)

Viimeisimmät tulokset