HOCKEYORA
FinlandLiiga

JYPEnnusteet, otteluohjelma ja tulokset

Liiga7.Saldo9–3–1

JYP: sijalla 7. sarjataulukossa (Liiga), 27 pistettä 13 ottelusta (voitot, tappiot varsinaisella peliajalla ja jatkoaikatappiot 9–3–1). Viimeisestä 5 ottelusta voittoja on tullut 3. Edellinen ottelu: 3–2 vastustajana HPK (22.10.). Seuraava ottelu: vastustajana Ässät (24.10.); mallimme voittotodennäköisyys joukkueelle JYP on 59 %.

Sijoitus

Liiga

#JoukkueOVHJH+/-PVire
7JYP13931+627
  • Pudotuspelit
  • Vire: viisi viimeisintä, uusin ensin

Tulevat ottelut

Pelaajat ja kauden tilastot

PelaajaOPMSRMYVMAVMVM
A. True9133104010
R. Newkirk711476101
J. Lassila9104610101
D. Torgersson69364100
T. Bourque993612000
J. Arola88172000
S. Huovila58170000
V. Ojantakanen68440200
A. Vidgren1074310001
H. Pesonen67252100
L. Tukiainen45410202
S. Vatanen75144100
E. Peltola64314001
M. Setkov43034000
A. Costmar11100001
A. Ohtamaa11102001
O. Makinen21012000
O. Vuontisvaara11012000
R. Jokinen21012000
J. Korjus20004000
O. Setanen10002000
V. Liikonen300012000

Kauden tilastot tietokantamme 13 ottelun pöytäkirjoista: maalit, syötöt ja rangaistukset sellaisina kuin ne kirjattiin.

Viimeisimmät tulokset