HOCKEYORA
GermanyDEL

Fischtown PinguinsEnnusteet, otteluohjelma ja tulokset

DEL13.Saldo4–7–0

Fischtown Pinguins: sijalla 13. sarjataulukossa (DEL (Saksa)), 12 pistettä 11 ottelusta (voitot, tappiot varsinaisella peliajalla ja jatkoaikatappiot 4–7–0). Viimeisestä 5 ottelusta voittoja on tullut 1. Edellinen ottelu: 2–4 vastustajana Schwenninger Wild Wings (23.10.). Seuraava ottelu: vastustajana ERC Ingolstadt (25.10.); mallimme voittotodennäköisyys joukkueelle Fischtown Pinguins on 49 %.

Sijoitus

DEL

#JoukkueOVHJH+/-PVire
13Fischtown Pinguins11470−1112

Tulevat ottelut

Pelaajat ja kauden tilastot

PelaajaOPMSRMYVMAVMVM
A. Hirose66244001
P. Bruggisser76516200
A. Miele741315000
C. Wejse54137000
M. Gortz23212001
P. Tuomie33216000
A. Friesen52029000
C. Conrad42028000
C. Smith32022000
M. Abt520210000
M. Verlic22200101
N. Jensen52026000
N. Kinder22200000
R. Kechter32022000
A. Broadhurst11010000
L. Boos11010000
L. Bystrom21012000
N. Krammer11100001
R. Bettahar310113000
E. Alanov10002000
K. Gudlevskis10002000
K. Washkurak10002000
V. Eminger20007000

Kauden tilastot tietokantamme 11 ottelun pöytäkirjoista: maalit, syötöt ja rangaistukset sellaisina kuin ne kirjattiin.

Viimeisimmät tulokset