HOCKEYORA
RussiaKHL

Avangard OmskEnnusteet, otteluohjelma ja tulokset

Eastern Conference11.Saldo8–8–0

Avangard Omsk: sijalla 11. sarjataulukossa (KHL), 16 pistettä 16 ottelusta (voitot, tappiot varsinaisella peliajalla ja jatkoaikatappiot 8–8–0). Viimeisestä 5 ottelusta voittoja on tullut 3. Edellinen ottelu: 2–3 vastustajana Niznekamsk (22.10.). Seuraava ottelu: vastustajana Dynamo Moscow (26.10.); mallimme voittotodennäköisyys joukkueelle Avangard Omsk on 48 %.

Sijoitus

KHL · Eastern Conference

#JoukkueOVHJH+/-PVire
11Avangard Omsk16880−1016

KHL · Chernyshev Division

#JoukkueOVHJH+/-PVire
6Avangard Omsk16880−1016

Tulevat ottelut

Pelaajat ja kauden tilastot

PelaajaOPMSRMYVMAVMVM
J. Leivo1112666300
A. Poturalski1210468102
M. Gulyaev99272002
K. Okulov56154000
N. Yakupov95238100
Y. Afanasyev752310000
D. Rashevsky64228100
M. McLeod24312100
S. Chistyakov24130001
V. Ponomaryov54404011
J. Cecconi820214000
A. Ilyenko51018000
D. Sharipzyanov21012000
G. Burlaka41016000
K. Adamchuk51108000
K. Dolzhenkov611010001
L. Starikov31014000
M. Ibragimov510115000
M. Lajoie11012000
N. Serebryakov11010000
A. Kazachek10002000
A. Yegorov10002000
K. Kozhevnikov20004000
Y. Kashnikov20004000

Kauden tilastot tietokantamme 16 ottelun pöytäkirjoista: maalit, syötöt ja rangaistukset sellaisina kuin ne kirjattiin.

Viimeisimmät tulokset