HOCKEYORA
Czech RepublicCzech Extraliga

LitvínovForudsigelser, kampprogram og resultater

Czech Extraliga11.Bilan5–6–1

Litvínov ligger nummer 11. i Extraliga (Tjekkiet) med 15 point på 12 kampe (bilans 5–6–1: sejre, nederlag i ordinær spilletid, nederlag efter forlænget spilletid). Holdet har vundet 3 af de seneste 5 kampe. Seneste kamp: 2-0 mod Plzeň den 23. okt.. Næste kamp: Kometa Brno den 25. okt., hvor vores model giver Litvínov 51 % chance for at vinde.

Placering

Czech Extraliga

#HoldKVTTODIFFPForm
11Litvínov12561−515
  • Slutspil
  • Form: seneste fem, nyeste først

Kommende kampe

Trup og sæsontal

SpillerKPMAUMPPMUTMAM
O. Kase913490000
D. Kampf910646201
J. Jaks68268100
P. Koblasa66428302
M. Sukel54134001
D. Kase33120000
M. Mastalirsky43122000
V. Samal53306000
A. Polasek521112000
J. Sprynar22110001
M. Moravcik720212000
O. Jurcik52026000
T. Pistek22112100
T. Urban22112000
V. Beran52116000
F. Tittl11010000
J. Jicha11010000
K. Czuczman510110000
M. Gut21102000
M. Havelka21012000
O. Balaz51018000
P. Zygmunt11010000
S. Svozil11102100
C. Coskey10002000
V. Husinecky10002000

Sæsontal fra kamprapporterne fra 13 kampe i vores data: mål, assists og udvisninger, som de blev registreret.

Seneste resultater