HOCKEYORA
FinlandLiiga

JokeritForudsigelser, kampprogram og resultater

Liiga16.Bilan3–9–3

Placering

Liiga

#HoldKVTTODIFFPForm
16Jokerit15393−2011
  • Nedrykning
  • Form: seneste fem, nyeste først

Kommende kampe

Trup og sæsontal

SpillerKPMAUMPPMUTMAM
M. Fortier1010552000
A. Forslund79452202
E. Kuusla79186000
H. Nikkanen76338200
A. Kalapudas45230000
M. Caito65146001
P. Curry851416000
V. Pulli45142000
M. Hannikainen34312100
P. Virta74226200
R. Tuomola54132000
A. Elorinne53034000
E. Tuulola33214100
T. Turunen33032000
A. Mustonen22200000
M. Krogdahl821118000
B. Kallio11010000
J. Henriksson21012000
K. Pitkanen11100000
M. Tumanovs40008000
O. Larsen20007000
O. Manninen30006000
S. Forsblom10002000

Sæsontal fra kamprapporterne fra 15 kampe i vores data: mål, assists og udvisninger, som de blev registreret.

Seneste resultater